tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2020

Plener Malarski dla Malarzy Nieprofesjonalnych LATO 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

Klub Wilkowyje Miejskiego Centrum Kultury w Tychach zaprasza do wzięcia udziału w XXVIII edycji Konkursowego Pleneru Malarskiego dla Malarzy Nieprofesjonalnych - edycja LATO 2020. Wydarzenie trwa od 25 lipca do końca sierpnia.

MCK zachęca do udziału wszystkich pasjonatów i miłośników malarstwa. W tym roku, ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną plener będzie miał charakter stacjonarny. Nabór trwa do wyczerpania miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnikami wydarzenia mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie.

Celem jest aktywizacja i integracja lokalnych pasjonatów malarstwa, spotkanie i wymiana doświadczeń artystycznych, rozwój wyobraźni twórczej. Plener ma charakter konkursowy. Autorzy otrzymają nagrody o łącznej puli 800 zł. Każdy uczestnik ma za zadanie wykonać dwie prace z wykorzystaniem własnych materiałów (farby-olej/akryl, pędzle i podobrazia- formaty do wyboru: 50x70 lub 50x60) w miejscu obecnego pobytu (dom, najbliższa okolica, wakacyjne wyjazdy itd.).

Organizatorzy zapewniają materiały malarskie: dwa blejtramy o wymiarach 50x70 lub 50x60, pięć tub farby olejnej/akrylowej oraz konsultacje z koordynatorką Marią Blachnicką- Bielecką pod numerem telefonu: 511 712 879, 691 770 344.

Wernisaż wystawy poplenerowej, wyłonienie laureatów konkursu przez profesjonalne Jury oraz wręczenie dyplomów wszystkim uczestnikom pleneru odbędzie się w październiku. O terminie i miejscu będziemy informować telefonicznie i drogą mailową.

Zapisy: warunkiem udziału jest nadesłanie lub złożenie osobiście prawidłowo wypełnionej karty uczestnictwa na adres: Klub Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94, 43-100 Tychy lub przesłanie jej skanu drogą elektroniczną na adres: klub@mck.tychy.pl.

Regulamin i dokumenty do pobrania na stronie:
kultura.tychy.pl/xviii-konkursowy-plener-malarski-lato-2020/

Organizator:
Klub Wilkowyje MCK
tel.: 32 227 26 22/ 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj