tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 27 lipca 2020
  • 1 sierpnia 2020

Kolejna okazja do zwiedzenia Stadionu Miejskiego

Za nami:

Poznaj Stadion Miejski i Tyską Galerię Sportu - kameralne zwiedzanie odbędzie się już 1 sierpnia w godzinach 11.00-12.00. Odwiedzimy najciekawsze, zwykle niedostępne dla widzów miejsca na Stadionie oraz wystawy stałe Tyskiej Galerii Sportu.

Zwiedzanie Stadionu Miejskiego z okazji 5. urodzin obiektu - 18.07.2020 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W trakcie spaceru z przewodnikiem można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o tyskiej piłce nożnej. W Tyskiej Galerii Sportu czekają historie i ciekawostki prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie”, które są związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta.

Miejsce: Tyska Galeria Sportu, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym na Stadion Miejski Tychy, ul. Baziowa). Zwiedzanie poprowadzą Piotr Zawadzki i Kamil Hajduk. Wstęp wolny!

Zapisy: Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e-mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
Liczba uczestników ograniczona do 15 osób

Uczestnicząc w zwiedzaniu, należy zachować środki ostrożności i stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa sanitarnego oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami dostępnymi tutaj.

ar / tychy.info
źródło: Muzeum Miejskie w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.