tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2020

Internetowy konkurs fotograficzny "Kadry literatury" trwa do 31 lipca!

Konkurs "Kadry literatury" skierowany jest do amatorów fotografii. Nadesłać należy zdjęcia, które odzwierciedlą tytuł książki, jej treść, ulubioną scenę lub fragment. Fotografie mogą przedstawiać inscenizację, martwą lub żywą naturę. Termin nadsyłania prac mija 31 lipca.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 zdjęcia jednego autora, dobrej jakości, przestrzegające przepisy ochrony wizerunku osób trzecich oraz zawierające treści zgodne z dobrym obyczajem, nie naruszające godności i uczuć religijnych odbiorców. Do zgłoszenia dołączyć należy zdjęcie podpisanej zgody na uczestnictwo w konkursie. Prace powinny być opatrzone także tytułem, nazwiskiem autora książki oraz ukazanym na fotografiach fragmentem literatury.

Termin składania prac konkursowych upływa 31 lipca. Nadesłane prace jury opublikuje na internetowej wystawie fotograficznej, w której wezmą udział wszystkie zdjęcia. Fotografie należy kierować mailowo do Działu Promocji MBP Tychy na adres mailowy: promocja@mbp.tychy.pl

Więcej informacji, regulamin i potrzebne formularze znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/919504565146025/

ar / tychy.info
źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.