tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 29 czerwca 2020

Wakacyjne zajęcia z Budżetu Obywatelskiego na Osiedlu A

Miejskie Centrum Kultury w Tychach wraca z cyklicznymi warsztatami na Osiedlu A przy parafii Miłosierdzia Bożego. W letniej, lipcowej i sierpniowej odsłonie zajęć realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy znajdzie się nordic walking i ćwiczenia na zdrowy kręgosłup dla dorosłych, a także zabawy kreatywne dla dzieci z Eko Przystankiem. Wstęp wolny! Obowiązują zapisy, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Cykl zajęć dla mieszkańców będzie obejmował:

W każdy poniedziałek i środę ćwiczenia na zdrowy kręgosłup:
Zajęcia ze zdrowego kręgosłupa prowadzone przez ASKA Aktywność Ruchowa pozwalające świadomie pracować ciałem i pomóc na dotychczasowe bóle lub zadziałać prewencyjnie, by nigdy nie poczuć dyskomfortu. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie oraz maty do ćwiczeń.

W każdą sobotę nordic walking
Na wszystkie aktywne osoby czekają zajęcia Nordic Walking prowadzone przez Livio Beata Wiórek. Energetyczne spacery „z kijkami” to idealny pomysł na rozpoczęcie soboty i zadbanie o sprawność naszego ciała. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą sportowy strój i obuwie oraz kije.

W każdy wtorek zajęcia kreatywne dla dzieci
Dla dzieci przygotowaliśmy kreatywne zajęcia z Eko Przystanek, podczas których można będzie wykonać np. mydełka i musujące kule do kąpieli, łapacze snów, ręcznie malowaną torbę czy bawić się pachnącymi masami plastycznymi.

Wstęp wolny, jednak obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 327 02 90
lub adresem e-mail: klaudia.jadwiszczyk@mck.tychy.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Harmonogram:Zdrowy kręgosłup dla dorosłych (w plenerze i sali), poniedziałki 9.30-10.30
  • 6, 13, 20, 27 lipca
  • 3, 10, 17, 24 sierpnia


Zdrowy kręgosłup dla dorosłych (w plenerze i sali), środy, 17.00-18.00
  • 8, 15, 22, 29 lipca
  • 5, 12, 19, 26 sierpnia


Nordic walking, soboty, godz. 9.00 - 10.00
  • 11, 18, 25 lipca
  • 1, 08, 15, 22, 29 sierpnia


Warsztaty kreatywne dla dzieci, wtorki, godz. 17.00 - 18.00
  • 7, 14, 21, 28 lipca
  • 4, 11, 18, 25 sierpnia


Zajęcia odbywać będą się cyklicznie. Zbiórka przed rozpoczęciem zajęć w plenerze pod kościołem pw. Miłosierdzia Bożego, zaś warsztatów kreatywnych dla dzieci - w Sali Parafialnej przy ul. Andersa 25.

W razie niepogody zajęcia plenerowe nordic walking zostaną odwołane, o czym zapisani uczestnicy zostaną poinformowani za każdym razem, a ćwiczenia na zdrowy kręgosłup zostaną przeniesione z pleneru do dużej sali parafialnej.

Warsztaty realizowane są w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 dla miasta Tychy.

zajęcia wakacyjne

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.