Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 24 czerwca 2020
  • 27 czerwca 2020

[ZDJECIA] Na zakończenie Bajek z brodą zaproszono dzieci do teatru

To już koniec cyklu dla dzieci „Bajki z brodą”. Mali uczestnicy konkursu na ilustracje do czytanych baśni wzięli ostatnio udział w finałowej bajce w Teatrze Małym. Teatr zaprasza wszystkich w najbliższą sobotę, 27 czerwca, tradycyjnie o godzinie 16.00 na ostatnią już bajkę czytaną przez Pawła Drzewieckiego. Tym razem będzie to Król Drozdobrody. Wideo z udziałem dzieci będzie można obejrzeć na kanale YouTube instytucji.

Na zakończenie cyklu Bajek z brodą zaproszono dzieci do Teatru · fot. Teatr Mały w Tychach


Po raz ostatni Teatr Mały zaprasza wszystkie dzieci na spotkanie, z trwającym od ponad 3 miesięcy cyklem "Bajki z brodą". Na zakończenie przyjmie wyjątkową - jeszcze bardziej brodatą formę, z uwagi na gości których zaproszono na finał do wspólnej baśniowej produkcji. Są nimi wierni, bardzo aktywni i mocno zaangażowani w oprawę ilustracyjną mali twórcy plastyczni, którzy tym razem osobiście wysłuchali baśni braci Grimm „ Król Drozdobrody” i zademonstrowali nam swoje rysunki. Dzieci podczas spotkania otrzymały specjalne maseczki nawiązujące do nazwy cyklu.

Teatr Zaprasza najmłodszych już w najbliższą sobotę, 27 czerwca o 16:00 do wspólnego obejrzenia pożegnalnego nagrania baśni "Król Drozdobrody". Wideo z udziałem dzieci będzie można obejrzeć na kanale YouTube Teatru Małego Tychy.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.