Reklama

Rozrywka

 • 22 maja 2015
 • 29 maja 2015
 • wyświetleń: 1192

#Party w Bednarskiej 3

Materiał partnera:

Już w piątek, 29 maja odbędzie się #Party w Bednarskiej 3. W tym dniu wszystko jest możliwe, a to za sprawą wyjątkowych gości oraz licznych atrakcji, które klub przygotował na ten wieczór.

Music:
 • DjFreak,
 • AndyBart,
 • FunkyNoize,
 • RemiEs,
 • Maxwell,
 • Molek.


Dodatkowo:
 • Pokaz CO2,
 • Konfetti,
 • Promocje na barze,
 • Najlepsza klubowa muza,
 • Pełny parkiet.


Promocje
Od 20.00 do 21.00 - piwo w cenie 4,20!
Od 21.00 - 22.00 - Panie piją za Free!
Od 22.00 - 23.00 - rabat na wszystko 20%!
Między 23.00 a 24.00 - darmowe shoty i drinki!

Start: 20.00
Wstęp: po 22.00 - 7 zł
Rezerwacje: 731-839-393

https://www.facebook.com/events/1419675085020045/

FHU Kacper Hennek


DJ Freak - rezydent Rybnickiego klubu "Bahamas". Jak sama nazwa mówi: FREAK - świr, ale pozytywny. Pochodzi z Dąbrowy Górniczej. DJ najbardziej imprezowego pokolenia. Zaczynał pod koniec lat 90-tych. Szybkie mixy i energiczna muzyka przez całą noc jest jego dewizą. Wróg Disco Polo w klubach.

Nie identyfikuje się z konkretnym stylem muzyki, gdyż dla niego ważna jest po prostu dobra muzyka i pozytywne dźwięki (z reguły dziwne dźwięki jak na Freaka przystało). Lubi dobre i mądre przeróbki starych hitów ale oryginalne wersje staroci również goszczą w jego setach.

Bardzo dobrze się czuje także w imprezach retro, na których króluje muzyka lat 80tych oraz 90tych. Działa głównie na Śląsku i w Zagłębiu ale zdarzały się także imprezy w Poznaniu, Opolu, Nowogardzie, Krakowie oraz kilka sezonów nad Bałtykiem.

DJ Andy.Bart - zawsze na pierwszym miejscu stawia jakość. Chce, aby każdy klubowicz zapamiętał na długo imprezę z jego udziałem. Preferuje wiele gatunków muzycznych począwszy od house, electro, do deep, vocal, progressive.

Andy dorastał z silnym wpływem muzyki spod znaku EDM , początek jego muzycznej kariery rozkwitł w późnych latach 90′tych . W czasie swojej bogatej kariery współpracował z takimi artystami jak Bad Boy Bill, Tocadisco, Funkagenda, Daddy’s Groove, Vinylshakerz, Steve Murano oraz wielu innych.

Muzyczny talent Andy’ego zaowocował rezydenturą w klubie HigWay w Oświęcimiu, który otworzył przed nim wiele drzwi się i dał mu możliwość pracy z najlepszymi. Jego silne umiejętności techniczne uczyniły go wykładowcą w pierwszej edycji Szkoły DJ’ów, zapewniając zaplecze teoretyczne i praktyczne dla miłośników muzyki - początkujących w branży.

W 2009 roku dał się poznać jako nowa twarz brytyjskiej sceny tanecznej, gdzie spędził wiele lat swojej kariery. Podczas swojego pobytu w Wielkiej Brytanii, zyskał dużą popularność w znanych i popularnych klubach Angielskiej społeczności. Kierując się zasadą że DJ jest wyznacznikiem stylu, wykreował swoją niebanalną technikę, w dalszym ciągu udoskonalając swoje umiejętności.

Obecnie rezydent klubu "Blue Berry" w Tychach.

Mixer aka Funky Noize - szeroki wachlarz gatunków gwarantuje całkowita nieprzewidywalność jego setów. Przy doborze materiału kieruje się głównie swoim doświadczeniem i gustem muzycznym.

Lubi odgrzebywać klasyki sprzed wielu lat i wracać do klasyków. Podczas swoich setów preferuje bardzo dynamiczny sposób miksowania, w zależności od gatunków jakie gra dobiera odpowiednie techniki w celu uzyskania najlepszego flow. W jego setach można usłyszeć wiele rodzajów housowych brzmień, nie lubi monotonii i powtarzalności. W zależności od klubu dobiera repertuar najlepszy dla tego miejsca i ludzi.Gatunki muzyczne: Disco-House, Deep-House, Nu-Disco, Funky House, Progressive House, Electro House, EDM.

DJ Remi-Es - mixowaniem zajął się w 2009 roku, z początku szukał siebie w klimatach R'n'B po pewnym czasie doszedł do tego ze muzyka klubowa w pełni współgra z jego światopoglądem:)...zaczynał w oświęcimskim klubie "pierrot" , następnie gościnnie grywał w takich lokalach jak "High Way" , "Menago" , na dzień dzisiejszy jest rezydentem klubu muzycznego "Nisza".

W jego setach wyczuwalna jest miłość do tego co robi i kontakt z publicznością.

Od roku 2013 pojawił się w dobrych klubach takich jak: Bednarska 3 (Pszczyna), Rycerska (Kęty), Grant (Jankowice), Blue Berry (Tychy), Bahamas (Rybnik). BMF Festival (Brzeszcze).

DJ Maxwell - pod tym pseudonimem kryje się młody chłopak pochodzący z Oświęcimia. Mimo swojej krótkiej kariery może zaliczyć support u takich gwiazd jak Dubvision, Firebeatz czy Tujamo. Muzyka jaką preferuję to przede wszystkim progressive house z domieszką mocniejszych brzmień, gdzie jego sety wzbogacone są również w dobrze wpadający w ucho house.


Bednarska 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 731-839-393Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bednarska 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj