tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 17 kwietnia 2012
  • 22 kwietnia 2012

Koncert Phia i Mez Medallion

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj

Za nami:

22 kwietnia (niedziela) Skup Kultury zaprasza na koncert Sophii Exiner i Joshuy Teichera, artystów pochodzących z Australii.

Phia to czarujący projekt artystyczny, za który całkowicie odpowiada pochodząca z Melbourne - Sophia Exiner, multiinstrumentalistka i songwriterka.

Przy użyciu jedynie afrykańskiej kalimby oraz loop stacji potrafi wyczarować na scenie fascynujące muzyczne krajobrazy dla swoich uroczych opowieści.

Jako doskonale wykształcona artystka, Phia perfekcyjnie przeplata ze sobą humor, emocje, beat-boxing i pstrykanie palcami, by otrzymać niezwykły kalejdoskop dźwięków.

Jej muzyka i koncerty zwykle wymykają się gatunkom muzycznym, a publiczność wychodzi oczarowana.

Z kolei Mez Medallion tworzy Joshua Teicher, urodzony w Melbourne, a obecnie zamieszkały w Berlinie, intrygujący i niezwykły muzyk oraz producent.

Mez Medallion tworzy muzyczny obraz inspirowany brzmieniem lat ’80tych, niezapomnianym popem lat ‘90tych, hip hopem, psychodelic house, czy chillwave.

Wszystko to połączone z urzekającą skłonnością do przejmującej nostalgii oraz melancholii.

Wstęp na koncert od godziny 18.00. Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu koncertu) do nabycia w klubie Skup Kultury oraz sieci tickietpro.pl. Bilety do kupienia również w sklepie muzycznym Wersel w Tychach.

lik / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Skup Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Skup Kultury" podaj