Reklama

Rozrywka

  • 19 maja 2015
  • 30 maja 2015
  • wyświetleń: 1387

Gruby Mielzky i DJ Chwiał w B3

Materiał partnera:

Takiego wydarzenia w Bednarskiej 3 jeszcze nie było. W sobotę, 30 maja publiczność będzie uczestniczyć w trzech niezwykłych koncertach.

O godzinie 20.00 w Bednarskiej 3 rozpoczną się koncerty, podczas których zagrają:
  • Gruby Mielzky + DJ Chwiał (The Returners)
  • Dwie Twarze + Dj Ciach
  • Pueblos x Diament.


After party zapewny Dj Ciach. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w klubie.

FHU Kacper Hennek


Album 'Miejski Patrol' jest kontynuacją historii, która swój początek miała w roku 2007. Wtedy właśnie, światło dzienne ujrzał album 'Nic się nie dzieje' formacji Ortega Cartel, gdzie artyści mieli okazję po raz pierwszy współpracować ze sobą. Wspólnie zrealizowali także utwór 'Rap' (Ortega Cartel - Lavorama), dzięki któremu szersze grono słuchaczy poznało Mielzkyego. W kolejnych latach Mielzky skupił się na działalności solowej, czego efektem były 2 legalne albumy - Silny jak nigdy wkurwiony jak zwykle (2012) i 1.5 (2013). 'Miejski Patrol' zawiera 15 utworów na których gościnnie udzielili się Kuba Knap, Otsochodzi, Rymek, Frank Nino a także Ortega Cartel. Charakterystyczne brzmienie muzyki patr00 w duecie z szorstką stylistyką Mielzky'ego, stanowią obowiązkową pozycję dla fanów nie tylko Lavoholicznych dokonań, ale każdego słuchacza gatunku.

Bednarska 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 731-839-393Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bednarska 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bednarska 3" podaj