tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 15 czerwca 2020
  • 20 czerwca 2020

Bajki z brodą: „Tomcio Paluch". Konkurs na ilustrację do wtorku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

W sobotę, 20 czerwca o godzinie 16.00 Teatr Mały zaprasza najmłodszych widzów na kolejną odsłonę "Bajek z brodą". Konkurs na ilustrację trwa tylko do wtorku, 16 czerwca do godziny 12.00. Do wygrania bilet na spektakl dla dziecka i rodzica!

bajki z brodą


Wszystkie dzieci zapraszamy na baśń braci Grimm „Paluch". Premiera bajki czytanej przez Pawła Drzewieckiego odbędzie się w 20 czerwca o godzinie 16.00, na kanale FB i YouTube Teatru Małego Tychy.

"Paluch", bo tak brzmi oryginalny tytuł baśni braci Grimm, a która bardziej znana jest pod nazwą "Tomcio Paluch", to przedostatnia szansa na otrzymanie zaproszeń (dziecko + rodzic) na wybrany spektakl teatralny dla dzieci w sezonie 2020/2021.

Aby otrzymać nagrodę wystarczy przesłać do Teatru zdjęcie przygotowanej ilustracji do bajki „Paluch", na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl. Na prace plastyczne instytucja czeka do wtorku, 16 czerwca do godziny 12.00.

ar / tychy.info
źródło: Teatr Mały

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj