Rozrywka

  • 31 maja 2020
  • 6 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1664

Bajki z brodą: baśń "O dzielnym krawczyku" + konkurs plastyczny

Za nami:

„Bajki z Brodą" to cykl dla dzieci, w ramach którego dzieci mają okazję usłyszeć legendarne baśnie braci Grimm w interpretacji Pawła Drzewieckiego, aktora, reżysera, dyrektora naszego teatru.

bajki z brodą


W następnym tygodniu, 6 czerwca o godzinie 16.00 zapraszamy na bajkę pt.: "O dzielnym krawczyku", która zostanie opublikowana na kanale YouTube i na Facebooku Teatru Małego.

Dodatkowo najmłodsi mogą współtworzyć „Bajki z brodą". Aby stać się ilustratorem, wystarczy do środy, 3 czerwca, do godziny 12.00 przesłać na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl zdjęcie rysunku stworzonego do baśni „O dzielnym krawczyku" .

Wszystkie prace plastyczne zostaną nagrodzone zaproszeniem (dziecko + rodzic) na wybrany spektakl z cyklu „Scena młodego widza" w sezonie 2020/2021 i zaprezentowane w wideo z bajką na internetowym kanale YouTube Teatru Małego w Tychach oraz na facebookowej stronie Teatru Małego.

ar / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj