Rozrywka

  • 28 maja 2020
  • 2 czerwca 2020
  • wyświetleń: 1452

Dla Tych zagrają w sieci: Czachowski i Nowakowski

Za nami:

Cykl Dla Tych Zagrają w Sieci to e-koncerty tyskich zespołów. Już 2 czerwca o 19.00 przeniesiemy się do krainy flamenco. Wirtuozersko zagra dla nas Miguel Czachowski i Krzysztof Nowakowski z zespołu Viva Flamenco, tym razem - w kameralnym, dwuosobowym składzie.

Dla tych zagrają


Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na e-koncerty tyskich zespołów. Przegląd kapel „Dla Tych zagrają - nowa fala tyskich brzmień w sieci” przyjmuje nową formułę - w czwartki o 19.00 będzie publikowany singiel zespołu, a we wtorki o tej samej godzinie będzie można wysłuchać koncertu składającego się z kilku utworów.

2 czerwca przeniesiemy się do krainy flamenco. Wirtuozersko zagra dla nas Miguel Czachowski i Krzysztof Nowakowski z zespołu Viva Flamenco. Usłyszymy wyrafinowaną mieszankę flamenco tradycyjnego ze współczesnym, inspirowaną mnogością kultur.

Spotykamy się o godzinie: 19:00 na Facebooku Miejskiego Centrum Kultury w Tychach, a także na nowym kanale You Tube - Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Celem przeglądu "Dla Tych Zagrają - nowa fala tyskich brzmień w sieci" jest popularyzacja dorobku artystycznego zespołów muzycznych z Miasta Tychy i okolic, możliwość ich zaistnienia w świadomości lokalnej społeczności oraz zintegrowanie środowiska muzycznego. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną Miejskie Centrum Kultury w Tychach proponuje nowe muzyczne rozwiązanie przeglądu organizowanego co roku przed Świętem Miasta Tychy, które w tym roku się nie odbędzie z powodu epidemii koronawirusa. We wtorki na Facebooku MCK zobaczymy (i usłyszymy) koncerty tyskich zespołów zaproszonych do współpracy. Nowa formuła to dla zespołów możliwość sprawdzenia się w zupełnie nowej formie profesjonalnie nagranego mini e-koncertu!

Pierwszy koncert otwierający odbył się 19 maja. Zagrał wówczas bardzo ciepło i intymnie zespół Chłodno, czyli Julia i Szymon. Koncertu wciąż można słuchać!

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.