Rozrywka

  • 29 maja 2020
  • 13 sierpnia 2020
  • wyświetleń: 6988

Plenerowe kino na Paprocanach i w ogrodzie MCK przez cały sezon

Za nami:

Pokazy z cyklu Kino Freelove odbywają się w sezonie letnim w plenerze - w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury oraz na Dzikiej Plaży na Paprocanach. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Zobaczcie filmowy zaktualizowany rozkład jazdy!

MCK Tychy
Seans w cyklu Kino FreeLove w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury · fot. MCK Tychy


Harmonogram kolejnych pokazów plenerowych Kina Freelove:28 sierpnia, 20.00 - Maiden, reż. Alex Holmes, ogród MCK,
4 września, 20.00 - Green Book, reż. Peter Farelly, ogród MCK
11 września, 20.00 - Lato, reż. Kiriłł Serebrennikov, Dzika Plaża Paprocany,
9 października, 19.00 - Granica, reż Ali Abbasi, Ogród MCK

Na wszystkie filmy trwają zapisy! W razie niepogody pokazy plenerowe z ogrodu MCK zostaną przeniesione do Teatru Małego, o czym zapisane osoby zostaną poinformowane telefonicznie oraz poprzez fanpage MCK na Facebooku.

Zapisy
Zapisy ruszają wraz z opublikowaniem wydarzenia na Facebooku MCK i trwają najpóźniej do czwartku przed seansem do godziny 15.00 lub do zamknięcia listy. Zapisywać się można telefoniczne pod numerem 32 327 02 90 lub zarezerwować miejsce poprzez stronę wydarzenia na Facebooku.

Na seansach należy zakrywać nos i usta oraz zachować 2 metry od każdego z pozostałych widzów. Budynek MCK będzie zamknięty - nie będzie dostępu do toalet. Widzowie są proszeni o zabranie ze sobą własnych koców w razie chłodu. Koce kinowe nie będą dostępne.

Zachęcamy do śledzenia zapowiedzi na stronach internetowych Miejskiego Centrum Kultury.

kino freelove

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.