Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 maja 2020
  • 31 maja 2020

E-spektakl na Dzień Dziecka w wykonaniu Teatru Trip

Za nami:

W ramach kolejnych Spotkań Karolińskich, już w niedzielę, 31 maja Teatr Trip wystawi spektakl „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce”. Przedstawienie najmłodsi obejrzą online!

Spotkania Karolińskie


Miejskie Centrum Kultury w Tychach oraz parafia bł. Karoliny zapraszają na kolejne ze Spotkań Karolińskich. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy najmłodszych na wesoły i niezwykły spektakl w wykonaniu Teatru Trip, który odkryje przed nami tajemnicę skarbu na kurzej nóżce.

Transmisja spektaklu LIVE odbędzie się 31 maja o godzinie 18.15 na kanale YouTube TV Karolina.

„Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” to historia Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i wyobraźni. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę, by odnaleźć tajemniczy Skarb, przechowywany przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, by wraz z nim stawić czoła swoim lękom.

Przedstawienie zwróci uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb poznawanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię, rozwijając tym samym swoją kreatywność.

Spektakl odbędzie się w cyklu „Spotkań Karolińskich” organizowanych przez Ośrodek Christoforos, Parafię bł. Karoliny w Tychach oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.