tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 29 kwietnia 2015
  • 15 maja 2015

Robert Kasprzycki wystąpi w Tęczy

Za nami:

W piątek, 15 maja o godzinie 18.00 w Spółdzielczym Domu Kultury „Tęcza” Tyskiej spółdzielni Mieszkaniowej „Oskard” odbędzie się długo wyczekiwany koncert Robert Kasprzycki - znany śpiewający autor, poeta o duszy rockmana.

ReklamaRobert Kasprzycki zadebiutował na 28. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, gdzie zdobył I nagrodę oraz Stypendium im. Wojtka Bellona. Piosenką "Niebo do wynajęcia", dotarł do niespodziewanie wielkiego grona słuchaczy, niezwiązanych do tej pory z piosenką "nieobojętną", cały zaś album "Niebo do wynajęcia" zawierał wiele innych piosenek, z których cześć trafiła do śpiewników, część zaś do dziś stanowi kanon polskiej piosenki poetyckiej.

Jesienią 2006 ukazał się drugi album Kasprzyckiego - "Światopodgląd". Premiera albumu odbyła się na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia, tam także, w Radiowej Trójce usłyszeć można dziś Roberta najczęściej. Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się "Piosenki i Nie", będące zarazem tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapis "klimatycznego" koncertu zagranego w
gościnnym studio krakowskiego Radia. Najnowszy album „Cztery”, miał premierę na antenie Trójki na początku października 2014 roku, zaś singiel go promujący utrzymywał się przez 22 tygodnie na Liście Przebojów Trójki.

Na koncert obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w SDK „Tęcza” i klubach osiedlowych.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.