Rozrywka

  • 26 maja 2020
  • wyświetleń: 1537

Tyski Sort w #hot16challenge2! Sebastian Riedel nominowany!

Swoje hot16 dla medyków walczących z koronawirusem zapodają Winiar i Fester, członkowie Tyskiego Sortu. Winiar nominował m.in. Sebastiana Riedla. Czekamy na odpowiedź!Winiar nominował następnie takich artystów, jak Sebastian Riedel, Miczko (Miejski Format), Kocioł, Kamo (HOMiES), Oskar&Bert.Wśród muzyków zaproszonych do akcji przez Festera znaleźli się Alan OSC & Mody, którzy już odpowiedzieli na wyzwanie, a także Vigor, EL Loko i Pluto.

#hot16challenge2 to wyzwanie polegające na napisaniu i nagraniu utworu w 72 godziny. Następnie osoba lub zespół biorący udział w akcji ma za zadanie nominować kolejne osoby do włączenia się do inicjatywy, Słuchacze natomiast wspierają internetową zbiórkę środków na walkę z koronawirusem pod nazwą "Beef z koronawirusem #hot16challenge" w serwisie Siepomaga.pl. Pieniądze w całości zostaną przeznaczone na pomoc lekarzom i szpitalom.#Hot16challenge stało się popularne sześć lat temu jako ruch między artystami, w którym raperzy oraz twórcy reprezentujący inne muzyczne gatunki, po nominacji musieli nagrać 16 wersów w ciągu 72 godzin. Po zakończeniu artysta wyznaczał 4 inne osoby, które zrobią to samo. Obecnie na całym świecie trwa sequel z charytatywnym akcentem.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.