tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 kwietnia 2015
  • 16 maja 2015

Teatr Mały: Śluby Panieńskie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Miłość jako wielką, prawdziwą siłę, która pobudza ludzi do działania i przynosi radość życia, będzie można zobaczyć w Teatrze Małym w komedii pt. "Śluby Panieńskie".

Teatr Mały zaprasza na premierę spektaklu w reżyserii Pawła Drzewieckiego pt. "Śluby Panieńskie", który odbędzie się 16 maja o godzinie 19.00. Cena biletu: 25 zł normalny, 17 zł na kartę stałego widza, 10 zł ulgowy (leg. szkolne, studenckie, emeryci).

Obsada: Alina Bachara, Anna Buczkowska, Izabela Lulewicz, Monika Szydłowiecka, Andrzej Baranowski, Paweł Drzewiecki, Marcin Stachoń.

Śluby panieńskie, czyli Magnetyzm serca to komediowy utwór dramatyczny Aleksandra Fredry z 1832 roku, napisany wierszem. Fabuła komedii opowiada historię dwóch panienek Anieli i Klary, które postanawiają nigdy nie wychodzić za mąż i dręczyć mężczyzn swą obojętnością. Zakochany Albin od razu zostaje odrzucony przez Klarę, Aniela również jest obojętna na zaloty Gustawa, który z początku nie mógł uwierzyć w owe przysięgi dziewcząt. W końcu wymyśla on intrygę w celu zdobycia ukochanej i pomocy płaczącemu z rozpaczy Albinowi.

BM / tychy.info, źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj