tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 18 maja 2020
  • 22 maja 2020

Już 22 maja obejrzymy w plenerze 7 uczuć Marka Koterskiego

Za nami:

Film „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego zostanie wyświetlony już 22 maja w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury. W seansie ze względów bezpieczeństwa będzie mogło wziąć udział jednak tylko 35 osób. Obowiązują zapisy telefoniczne!

kino plenerowe


Polski rząd zniósł kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Od 18 maja swoją pracę będą mogły wznowić kina plenerowe i samochodowe, które działają w niektórych polskich miastach, oczywiście z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Seria Kino FeeLove Miejskiego Centrum Kultury wraca na wielki ekran!

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy - to emocje, które będą nam towarzyszyć podczas seansu. Główny bohater, Adaś Miauczyński, powraca do czasów swojego dzieciństwa, aby poprawić jakość swego dorosłego już życia. Podróż do tamtego nie do końca - jak się okazuje - beztroskiego okresu, służy temu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.

Seans odbędzie się w piątek, 22 maja o 21.00 w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach przy ul. Bohaterów Warszawy 26.

Ze względu na obecną sytuację oraz aby zadbać o bezpieczeństwo własne i innych, widzowie proszeni są o przestrzeganie następujących wytycznych:

  • seans dostępny tylko dla ograniczonej liczby widzów (35 osób), którzy minimum na 24 godziny przed rozpoczęciem pokazu zarezerwują wolne miejsce drogą telefoniczną,
  • widzowie przez cały sens obowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbica),
  • należy zachowywać dystans minimum 2 metrów od każdego z pozostałych widzów,
  • przez cały sens widzowie zobowiązani są do niezmieniania zajmowanego miejsca,
  • budynek MCK jest zamknięty, nie ma więc dostępu do toalety,
  • widzowie proszeni są o zabranie ze sobą własnych koców (koce kinowe nie będą dostępne).


Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 32 327 02 90.

ar / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.