Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 18 maja 2020
  • 23 maja 2020

Bajki z brodą w Teatrze Małym: O rybaku i jego żonie

Za nami:

Teatr Mały już w sobotę, 23 maja zaprasza wszystkie dzieci na kolejną odsłonę internetowego cyklu "Bajek z brodą". To baśniowe opowieści czytane przez dyrektora, reżysera i aktora Teatru, Pawła Drzewieckiego. Jest też konkurs na ilustrację do baśni, który trwa tylko do wtorku, do godziny 12.00!

bajki z brodą


Zgodnie z tradycją Teatru związaną z realizacją przedstawień dla dzieci, co sobotę o godzinie 16.00 na kanale YouTube teatru wszyscy milusińscy będą mogli wysłuchać i zobaczyć baśni braci Grimm czytane przez dyrektora teatru - Pawła Drzewieckiego. W najbliższą sobotę przedstawi baśń „O rybaku i jego żonie".

Cykl Bajek z brodą jest dodatkowo wzbogacany ilustracjami przygotowywanymi do danej baśni przez dzieci. Tym razem na ilustracje Teatr Mały czeka do worku, 19 maja, do godziny 12.00. Zdjęcia prac plastycznych należy przesyłać na adres mailowy: edukacja@teatrmaly.tychy.pl.

Wszystkie ilustracje będą nagrodzone zaproszeniami do Teatru Małego na wybrany spektakl w ramach Sceny Młodego Widza, do wykorzystania po otwarciu instytucji.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.