tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2015
  • 25 kwietnia 2015

Wyścigi wraków na złomowisku

W sobotę na złomowisku w Radostowicach odbył się "Wrak Race", czyli wyścig wraków, których wartość nie przekracza tysiąc złotych. Na torze spotkali się kierowcy - śmiałkowie, którzy przejechali trasę w wyjątkowo zniszczonych samochodach. Warto odnotować, że w tym roku trasa została znacznie wydłużona i urozmaicona.

Wrak Race


Wrake race to jednak nie tylko wyścig wraków, ale impreza z dużym rozmachem. W sobotę na złomowisku zagrali muzycy - Kosma oraz gość specjalny Andrzej Nowak (założyciel zespołu TSA i Złe Psy). Niestety nie wystąpił zapowiadany wcześniej zespół Hasiok.Odbyła się też licytacja wraków oraz pokazy freestyle BMX oraz pokazy paralotniarskie. Dla dzieci przygotowane były dmuchańce i tory przeszkód.

Impreza oprócz sportowych emocji miała także charakter charytatywny. Całkowity zysk zostanie przekazany Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, na poczet budowy Domu Kulejących Aniołów w Piasku.

Zwycięzcy Wrak Race Rally Extreme - 25.04.2015 - Radostowice
1. Dawid Myszor (OPEL Corsa / Batory Team 3)
2. Grzegorz Marzec / Mariusz Dudek (DAEWOO Lanos / Batory Team 1)
3. Piotr Grzegorzek / Mateusz Pysz (OPEL Astra)
4. Dacar Team Mysłowice (VW Golf Ii)
5. Bartek Roj / Grzegorz Tyburczy (FIAT Punto/Ford Fiesta)

new / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.