tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 25 kwietnia 2015

Motoserce w Pszczynie

Dzisiaj w Pszczynie gości akcja Motoserce. Przez cały dzień na rynku czeka wiele atrakcji - pokazy motocyklistów, ratowników medycznych, judoków, a także koncerty i występ kabaretu Smile. Na godz. godz. 13.00 zaplanowano wielką paradę motocykli!

Akcja Motoserce
Akcja Motoserce na pszczyńskim rynku gości po raz czwarty. · fot. UM Pszczyna


Jak co roku zapraszamy wszystkich motocyklistów (i nie tylko!) na szlachetne oddanie krwi. Będzie to teraz jeszcze łatwiejsze, bo na rynku pojawią się aż dwa ambulanse, i przyjemniejsze, bowiem dla krwiodawców przygotowane będą cenne nagrody.

Przez cały dzień na rynku będzie się wiele działo. W programie są konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz liczne pokazy. Zobaczymy między innymi stunt motocyklowy (w wykonaniu Martyny), trial motocyklowy z udziałem mistrza kraju, działania ratowników drogowych i medycznych, a także wyczyny judoków klubu Czarnych Bytom.

W trakcji trwania imprezy promowana będzie też bezpieczna jazda na motocyklu, a także zachowanie na drodze oraz pomoc innym uczestnikom ruchu drogowego Największą atrakcją będzie jednak z pewnością parada motocyklowa, którą zaplanowano na 13.00. W tym roku będzie ona dłuższa, obejmie nie tylko miasto, ale również okolice. Dokładny plan przejazdu poznamy niebawem.

Popołudniu na pszczyńskim rynku wystąpią zespoły muzyczne promujące miasto. Gwiazdą będzie popularny kabaret Smile (godz. 17.30).

Jednym z punktów Motoserca będzie również zbiórka nakrętek po napojach, którą przeprowadzą MotoMamusie. Akcja ta ma charakter charytatywny.

Profil akcji na facebooku: www.facebook.com/motoserce.pszczyna

motoserce pszczyna


Organizatorem akcji Motoserce jest Pszczyńska Grupa Motocyklowa pod patronatem klubu motocyklowego Tiger Riders FG. Współorganizatorem jest burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol. Imprezie patronuje starosta pszczyński Paweł Sadza.

new / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.