tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 11 maja 2020
  • 16 maja 2020

Bajki z brodą: Roszpunka. Czyta dyrektor Teatru Małego

Za nami:

Teatr Mały działa online! Tradycyjnie, w najbliższą sobotę, 16 maja o 16.00 najmłodsi widzowie będą mogli wysłuchać kolejnej baśni czytanej przez Pawła Drzewieckiego, dyrektora, reżysera i aktora Teatru Małego. Trwa też konkurs na ilustrację!

Paweł Drzewiecki
Tym razem Paweł Drzewiecki przeczyta "Roszpunkę" · fot. Teatr Mały


Teatr Mały już od ponad miesiąca, w każde sobotnie popołudnie zaprasza wszystkie dzieci, małe i duże, do uczestnictwa w baśniowym cyklu "Bajki z brodą". Tym razem proponuje baśń braci Grimm pt. „Roszpunka”, którą studio Walta Disneya odświeżyło, czyniąc bohaterkę jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ze świata bajek.

Jak co tydzień i tym razem Teatr Mały zaprasza dzieci do udziału w zabawie plastycznej polegającej na przygotowaniu ilustracji do baśni. Zdjęcia prac ilustracyjnych do Roszpunki należy przesyłać na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl do wtorku, 12 maja, do godziny 12.00.

Każdy przesłany malunek bierze udział w realizacji bajki oraz równa się otrzymaniu zaproszenia dla dziecka i rodzica na wybrany spektakl grany w ramach Sceny Młodego Widza w Teatrze Małym w Tychach w sezonie 2020/2021.

Bajki z brodą

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.