tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 5 maja 2020
  • 9 maja 2020

Bajki z brodą: "Stoliczku nakryj się, złoty osioł i kij z worka"

Za nami:

W cyklu "Bajki z brodą" dzieci nie tylko mogą posłuchać baśni braci Grimm, ale również wziąć udział w jej współtworzeniu poprzez przesłanie ilustracji. Każda praca plastyczna jest nagradzana biletem dla najmłodszych do Teatru Małego. Można je wysyłać do 6 maja, do godziny 10.00. Kolejną bajkę dyrektor, reżyser i aktor Teatru Małego przeczyta już w sobotę, 9 maja o godzinie 16.00.

Paweł Drzewiecki


Tradycyjnie w kolejną sobotę miesiąca o godzinie 16.00, zapraszamy na spotkanie z baśniami braci Grimm w cyklu "Bajki z brodą". Tym razem dzieci będą miały okazję posłuchać bajki "Stoliczku nakryj się, złoty osioł i kij z worka".

Nieustannie Tear Mały ciekawy jest Waszych ilustracji, na które będzie czekać do 6 maja do godziny 10.00 - wysyłajcie je na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl. Jak zwykle czekają na Was nagrody w postaci biletu na wybrany spektakl dla dzieci. Link do nagrania zostanie opublikowany 9 maja o godzinie 16.00 na kanale YouTube Teatru Małego.

Uwaga! Kolejne baśnie z cyklu "Bajki z brodą", które dzieci będą mogły posłuchać to:

16.05 - „Roszpunka”
23.05 - „O Rybaku i jego żonie”
30.05 - „Śpiąca Królewna”.

Stoliczku nakryj się

ar / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.