tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 19 kwietnia 2015
  • 23 kwietnia 2015

Mike Parker Trio w Gramoffonie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gramoffon" podaj

Za nami:

Gramoffon zaprasza na koncert nowojorskiego basisty i kompozytora. Mike Parker, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy perkusista Frank Parker (Kurt Elling Quartet) oraz saksofonista tenorowy Sławek Pezda (Kraków) stworzyli nową, będącą następstwem poprzedniego projektu Parkera w kwintecie „Unified Theory”, pełną energii formację „Mike Parker’s Trio Theory”.

W formacie jazzowego tria zamknięto energię muzyki rockowej, wrażliwość klasyki, fakturę awangardy, oraz rytmiczną i harmoniczną różnorodność nowoczesnego jazzu. Ich twórczość będzie można poznać w czwartek, 23 kwietnia w Gramoffonie. Początek koncertu o godzinie 20.00. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 20 złotych, a w dniu koncertu - 25 złotych.W listopadzie 2014 roku Trio wyruszyło w prawdziwy koncertowy maraton. Muzycy zagrali 27 koncertów w 27 wieczorów, przemierzając cztery kraje (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry). Trasa będzie kontynuowana w tym roku, zanim formacja Parkera zawita do studia przed nagraniem nowego materiału.

BM / tychy.info, źródło: Klub Gramoffon

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gramoffon

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gramoffon" podaj