tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 16 kwietnia 2015
  • 17 kwietnia 2015

Grzegorz Kapołka Trio w MCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

17 kwietnia o godzinie 19.00 Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu "Grzegorz Kapołka Trio" organizowany w ramach cyklu "Blues Dobry Tychy".

Reklama

Grzegorz Kapołka Trio


Grzegorz Kapołka jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Został wybrany "Gitarzystą Roku 2014" według czytelników magazynu Twój Blues. W rankingu „Gitarowy Top” (2002) został uznany za najlepszego gitarzystę bluesowego w Polsce, natomiast płyta „Blue Blues II” zajęła 1. miejsce w kategorii „Najlepsza płyta gitarowa Blues”. „Blue Blues” została uznana przez prestiżowe czasopismo "Muzyk" za "najlepszą polską płytę bluesową jaka kiedykolwiek się ukazała”, a przedostatnia ostatnia płyta Tria otrzymała nominację do nagrody "Fryderyk" w kategorii -"Najlepszy album roku - Blues".

Grzegorz ma swoim koncie ma 5 płyt autorskich, 2 koncertowe oraz ponad 50 krążków, na których udzielał się jako muzyk sesyjny.

Najnowszy, czwarty studyjny album Tria - "Blues4You", ukazał się 12 października 2013.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w MCK. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem (32) 327-02-90.

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj