tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 16 kwietnia 2015
  • 18 kwietnia 2015

BiFF zagra w Kloster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kloster Pub" podaj

Za nami:

Kloster Pub zaprasza na koncert, którego z pewnością nie zapomnicie na długo! Tyskie progi odwiedzi zespół BiFF! Ich koncerty to zawsze pełna energii i absurdów zabawa.

Koncert alternatywnej grupy BiFF odbędzie się w sobotę, 18 kwietnia o godzinie 20.00 w Kloster Pub. Bilety do nabycia w Kloster Pub w cenie 15 zł (w przedsprzedaży), 20 zł (w dniu koncertu).Grupa istnieje od 2006 roku. W 2009 roku wydała debiutancką płytę "Ano", która zdobyła dwa Fryderyki (debiut roku i teledysk), i miała siedem nominacji do tej nagrody, nominowana była również do Gwarancji Kultury TVP Kultura. 9.października ukazała się druga płyta zespołu „Attenzione Bambino”. Płyta wyszła dzięki wsparciu Narodowego Centrum Kultury i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zespół zagrał na najważniejszych polskich festiwalach (Heineken Opener, OFF Festival, KFFP w Opolu). Wokalistka Ania Brachaczek udziela się też w projekcie Panny Wyklęte i znana jest ze współpracy z Acid Drinkers, Muńkiem Staszczykiem, Zbigniewem Hołdysem i Markiem Jackowskim. BiFF jest w trakcie nagrywania nowej płyty o roboczym tytule „Legendy”, na której znajdą się piosenki oparte na opowiadaniach z książki „Nowe Legendy Miejskie. Śląsk”. Na koncercie w Kloster Pub będzie można posłuchać zarówno materiału z pierwszych dwóch płyt, jak i nowych piosenek o Śląsku. „Szerokie drogi, śląski chleb, hałdy i huty tak tu jest.”

Skład zespołu: Ania Brachaczek - wokal Hrabia Fochmann - gitara, wokal Jarosław Kozłowski - perkusja, wokal Michał Pfeiff - bas, wokal Piotr Bojkot Drążkiewicz - instrumenty klawiszowe, wokal.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kloster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kloster Pub" podaj