tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 22 kwietnia 2020

Pierwszy na YouTube teledysk w języku migowym tyskiego zespołu

Tyski zespół SAMI obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia. Z tej okazji zaprasza w czwartek, 23 kwietnia na premierę swojego najnowszego singla wraz z innowacyjnym teledyskiem.Premierę zaplanowano na godzinę 15.00. Obejrzymy pierwszy w historii polskiego YouTube klip z pełnym tłumaczeniem w polskim języku migowym. Najnowszy singiel Kajetana Balcera i zespołu SAMI nosi tytuł „Taki prosty”. Klip, z racji przypadającego na ten rok jubileuszu 20-lecia Samych, symbolicznie nawiązywać będzie do początków zespołu i jednocześnie, choć to niezamierzone, korespondować będzie z tym, co aktualnie dzieje się w Polsce i na świecie.

- Będzie o tym, co dobre, co piękne, a co dziś niemodne i przereklamowane. I choć nie było to zamierzone, „Taki prosty” korespondować będzie z tym, co aktualnie dzieje się w Polsce i na świecie. Mamy nadzieję, że ta nowość skłoni Was do refleksji i zapewni wiele muzycznych uniesień w tym trudnym dla nas wszystkich czasie - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

ar / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.