tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2020
  • 25 kwietnia 2020

Cykl Bajki z brodą - dyrektor Teatru Małego czyta Kopciuszka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Przed nami kolejna baśń braci Grimm w cyklu „Bajki z brodą” w interpretacji Pawła Drzewieckiego - aktora, reżysera i dyrektora Teatru Małego. 25 kwietnia (sobota) o godzinie 16.00 teatr zaprasza na spotkanie z jedną z najbardziej ulubionych baśni - „Kopciuszkiem”. Trwa też konkurs na ilustrację!

teatr mały


Zgodnie z wypracowaną formułą Teatr ponownie zachęca dzieci do współudziału w tworzeniu szaty graficznej do bajki. Tylko do 23 kwietnia, do godziny 10.00 można przesyłać zdjęcia ilustracji do bajki „Kopciuszek”, które, podobnie jak to miało miejsce w przypadku baśni „Czerwony Kapturek” i „Królewna Śnieżka”, będą zaprezentowane w słuchowisku internetowym na kanale YouTube Teatru Małego i Facebooku. Zostaną też nagrodzone biletami na wybrany spektakl z cyklu „Scena młodego widza”. Zdjęcia prac plastycznych można przesyłać na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj