tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 14 kwietnia 2020
  • 18 kwietnia 2020

Bajki z brodą - Królewnę Śnieżkę czyta dyrektor Teatru Małego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

W ramach cyklu "Bajki z brodą" , w sobotę, 18 kwietnia o godzinie 16.00 po raz drugi wysłuchamy kolejnej baśni - tym razem „Królewny Śnieżki”. Czytać będzie dyrektor Teatru, Paweł Drzewiecki. Jest też konkurs na ilustrację do tej opowieści!

bajki z brodą
fot. Teatr Mały


Teatr Mały działa teraz online. Ruszył cykl bajek dla dzieci pt. „Bajki z brodą”. To nie tylko możliwość posłuchania baśni, ale również wzięcie udziału w jej ilustrowaniu, a także szansa na zdobycie nagrody w postaci zaproszenia do Teatru na spektakl dla dzieci!

Już po raz drugi Teatr zaprasza na wirtualne czytanie baśni braci Grimm przez dyrektora Teatru, Pawła Drzewieckiego. Tym razem zmierzy się on z bajką „Królewna Śnieżka”, którą będzie można zobaczyć na kanale YouTube Teatru już 18 kwietnia o godzinie 16.00.

Najmłodszych tyszan zachęcamy do kreatywnego współtworzenia czytanki. Na adres mailowy edukacja@teatrmaly.tychy.pl do 16 kwietnia do godziny 10.00 można wysyłać zdjęcia prac ilustrujących przeczytaną baśń (w dowolnej technice). Teatr odwdzięczy się zaproszeniem na dowolny spektakl dla dzieci, który będzie do odebrania w Teatrze Małym do końca tego roku.

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj