tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2015
  • 14 kwietnia 2015

Kino na Obcasach: "Pretty Woman"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Najpiękniejsza współczesna wersja bajki o kopciuszku po 25 latach na wielkim ekranie! - czyli „Pretty Woman” w odnowionej wersji cyfrowej w ramach cyklu „Kino na Obcasach” w Multikinie.

Reklama

pretty woman


Richard Gere jako szanowany biznesmen, zarabiający kilka milionów tygodniowo, mogący mieć wszystko, czego zapragnie. Julia Roberts jako kobieta pracująca na ulicy, sprzedająca własne ciało, by związać koniec
z końcem, samotna, bez wykształcenia. Czy jest coś co ich połączy? Kultowy film „Pretty Woman” odnowiony cyfrowo już 14 kwietnia w wybranych kinach sieci Multikino.

Charakterna i żywiołowa prostytutka Vivian Ward (Roberts) przypadkiem spotyka przystojnego milionera Edwarda Lewisa (Gere). Kiedy Edward kupuje towarzystwo Vivian na kilka dni, żadne z nich nie podejrzewa, że wkrótce ich znajomość przerodzi się w namiętny romans. Rewelacyjna ścieżka dźwiękowa z legendarną piosenką Roya Orbisona "Oh, Pretty Woman", fantastyczne kreacje aktorskie oraz urzekająca historia sprawiają, że "Pretty Woman" to jedna z najpopularniejszych i uwielbianych przez miliony, komedia romantyczna wszech czasów.

Nie możesz tego przegapić! Przyjdź i zobacz ją na dużym ekranie w odnowionej wersji cyfrowej!

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj