Rozrywka

  • 7 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 733

Konkurs dla grafików na mapping w ramach Tychy Light&Sound Festival!

Projektujesz? Interesujesz się grafiką? Weź udział w konkursie na najlepszy mapping w ramach Tychy Light&Sound Festival! Tematem konkursu na animację, która zostanie wyświetlona w czasie festiwalu w przestrzeni Browaru Obywatelskiego jest Ziemia.

konkurs na grafikę


Konkurs ma charakter otwarty, co oznacza, że mogą w nim uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby, a w szczególności studenci lub absolwenci uczelni artystycznych np. ASP oraz grupy projektowe i mappingowe. Zadaniem uczestnika jest stworzenie ciekawej i dynamicznej animacji, która łączyć się będzie z tematem konkursu, jakim jest Ziemia.

Minimalna długość pracy konkursowej (animacji) to 2,5 minuty, a maksymalna -10 minut.
Praca konkursowa zgłoszona do konkursu powinna być zapisana w jednym z formatów: MOV, 25f/s, kodek H264 lub dvx. Praca powinna być dostosowana do matrycy udostępnionej przez organizatora. Rozdzielczość animacji to 1200x1920 pixeli (fullHD).

Udział w konkursie daje możliwość zaprezentowania swojej pracy w unikatowym miejscu i wygrania nagrody głównej w kwocie 5000 zł. Prace oceni profesjonalne jury, składające się z uznanych autorytetów oraz przedstawicieli organizatorów.

Aby wziąć udział w konkursie należy dokonać w terminie do 14 sierpnia rejestracji poprzez prawidłowe wypełnienie wniosku o dopuszczenie do udziału w konkursie oraz przesłanie go na adres: mapping@browarobywatelski.pl

Konkurs organizowany jest w ramach Tychy Light&Sound Festival, który odbędzie się w dniu 12 września na obszarze Browaru Obywatelskiego w Tychach (ul. Browarowa 7, 43-100 Tychy).

Więcej informacji, karta zgłoszeniowa, oraz regulamin na stronie: http://kultura.tychy.pl/zostan-w-domu-i-projektuj/

ar / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.