tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 6 kwietnia 2020

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Teatr Mały rusza z nowym cyklem dla najmłodszych „Bajki z brodą”. Dzieci nie tylko posłuchają tradycyjnych baśni, ale i będą miały okazję wziąć udział w konkursie na ilustrację do Czerwonego Kapturka!

teatr mały
fot. Teatr Mały


W ramach tego cyklu, 11 kwietnia o godzinie 16.00 najmłodsi tyszanie będą mieli okazję usłyszeć legendarne baśnie braci Grimm w interpretacji Pawła Drzewieckiego, aktora, reżysera, dyrektora Teatru Małego.

To nie wszystko - Teatr zaprasza dzieci do współtworzenia tego wyjątkowego cyklu! Do 8 kwietnia, na adres edukacja@teatrmaly.tychy.pl, mali ilustratorzy mogą nadsyłać swoje rysunki do baśni, która zainauguruje cykl, a jest nią „Czerwony kapturek”.

Najlepsze ilustracje zostaną nagrodzone zaproszeniem na wybrany spektakl z cyklu „Scena młodego widza” i zaprezentowane w słuchowisku internetowym na kanale YouTube Teatru Małego oraz na portalu Facebook. Do dzieła dzieciaki!

ar / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj