Reklama

Rozrywka

  • 31 marca 2015
  • 12 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1167

Koncert operetkowy w Teatrze

Za nami:

Przeboje świata opery i operetki operetki wiedeńskiej, muzyka przedwojenna oraz melodie ze starych filmów. W koncercie z tak dobraną muzyką usłyszymy artystów scen muzycznych: sopranistki Natalii Halickiej, tenora Jędrzeja Tomczyka, skrzypaczki Emilii Zawiszy oraz pianistki Klaudyny Wąsiewicz.

Melomanów zapraszamy na niezwykłe widowisko muzyczne w niedzielę, 12 kwietnia na godzinę 17.00 do Teatru Małego w Tychach. Podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni soliści polskiej estrady, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów wokalnych i instrumentalnych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami.

Zabrzmią największe przeboje świata opery i operetki, nie zabraknie takich przebojów, jak: Wielka Sława to żart, O sole mio, La donna é mobile, O mio babbino caro oraz Czardasz Montiego.

Cena biletu 35 zł, karta stałego widza nieważna.

koncert operetkowy

BM / tychy.info

źródło: MCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj