Reklama

Rozrywka

  • 23 marca 2015
  • 20 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4269

Zgłoś się na Metamorfozy Tyszanek

Drogie tyszanki! Jeśli macie ochotę zabawić się modą, makijażem i zrobić sobie piękne zdjęcia zapraszamy do udziału w akcji Metamorfozy Tyszanek! Można wygrać nie tylko bezpłatne metamorfozy i prezenty, ale również profesjonalne sesje zdjęciowe! Charakter zdjęć, fryzury, makijaże, stylizacje zawsze są dopasowane do stylu, zainteresowań i temperamentu modelek.

W lipcu 2014 Barbara Rdzanek postanowiła założyć w Tychach własną firmę związaną z wizażem i kreowaniem wizerunku - Relook Studio. Mimo, że często wyjeżdża i zdarza jej się działać w różnych częściach Polski, jak i całej Europy, to tutaj, w swoim rodzinnym mieście, praca sprawia jej największą przyjemność. Ogromny optymizm, serdeczność, otwartość tyszan, sprawia, że rodzą się kreatywne pomysły i wspólne inicjatywy. Jedną z nich jest akcja „Metamorfozy Tyszanek”, która ma na celu udowodnienie Paniom, że każda z nich jest piękna i jedyna w swoim rodzaju.

Pomysł na zorganizowanie tej akcji zrodził się w wyniku licznych rozmów z klientkami, które pełne kompleksów i krytycznego podejścia do samych siebie nie mają odwagi na podejmowanie zmian wizerunkowych, nie zawsze wiedzą, jakie kroje, fasony pasują do ich sylwetek, w jakich kolorach jest im do twarzy, a makijaż bywa istną zagadką.

metamorfoza


- Wieloletnie doświadczenie, pozwala mi śmiało stwierdzić, że każdy Kopciuszek może zamienić się w piękną księżniczkę, i właśnie to chciałabym udowodnić podczas akcji „Metamorfozy Tyszanek”. Wszyscy wiemy, że wygląd zewnętrzny nie jest najważniejszy, ale ma bardzo duży wpływ na nasze samopoczucie, radość życia, wiarę w siebie. Bardzo ważne jest dla mnie, by te przemiany przebiegały w miłej, swojskiej atmosferze, a metamorfozy nie były przesadzone jak np. te na potrzeby telewizyjnych show. We współpracy z partnerami akcji, chciałabym podkreślić naturalne piękno uczestniczek konkursu, wydobyć to, co w nich najlepsze tak, by pozostały sobą, czuły się swobodnie z nowym wyglądem - informuje Barbara Rdzanek, pomysłodawczyni akcji.

Panie zainteresowane udziałem w akcji proszone są o przesyłanie zgłoszeń do 19 kwietnia drogą mailową na adres: contact@relookstudio.com z tytułem „Metamorfozy Tyszanek - zgłoszenie”. Każda z ochotniczek powinna krótko się przedstawić i napisać, dlaczego chciałyby poddać się metamorfozie. Wymagane będzie przesłanie 2 aktualnych zdjęć - portretu i całej sylwetki. Regulamin i zasady konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej RelookStudio oraz fanpage Relook Studio Wizaż & Stylizacja na Facebooku.

Trzy wybrane osoby 23 i 24 kwietnia zostaną poddane bezpłatnym metamorfozom (fryzury, makijaż, stylizacja w Top Secret, odpowiednia do typu urody i sylwetki) i otrzymają nagrody. Organizatorzy gwarantują wspaniałą zabawę i rewelacyjne efekty. Biorąc udział w konkursie uczestniczki wyrażają zgodę na udostępnienie swojego wizerunku na potrzeby promocji akcji „Metamorfozy Tyszanek” przez wszystkich partnerów.

-----

Barbara Rdzanek mówi o sobie:
Jestem rodowitą tyszanką, wizażystką stylistką pracującą w branży mody już od 10 lat. Wiedzę oraz doświadczenie zdobyłam w Szkole Wizażu i Stylizacji w Krakowie „Artystyczna Alternatywa” w Krakowie. Następnie w szkole wizażu i relookingu FAM w Nicei we Francji na kierunku o specjalizacji „Moda”, gdzie przyznano mi pierwsze miejsce za najlepszy dyplom 2008 roku. W efekcie otrzymałam propozycję współpracy z fotografami modowymi i największą na Lazurowym Wybrzeżu Agencją Modelek, co zaowocowało udziałem w wielu prestiżowych sesjach zdjęciowych w Paryżu, Monaco, Nicei i Cannes.

Naukę kontynuowałam w szkole Cannes-Elysees, którą ukończyłam ze świetnymi wynikami uzyskanymi podczas francuskich egzaminów państwowych. Nie było łatwo przebrnąć przez problemy językowe oraz kulturowe, jednak dzięki pasji, zamiłowaniu do tego co robię, dążeniu do perfekcji, ciężkiej pracy, jak i śląskiemu uporowi udało mi się osiągnąć swoje cele. Mam dziś przyjemność współpracować z międzynarodowymi agencjami modelek, fotografami i co roku jestem gościem Festiwalu Filmowego w Cannes.

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Metamorfozy Tyszanek i Tyszan" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Metamorfozy Tyszanek i Tyszan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Metamorfozy Tyszanek i Tyszan" podaj