tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 11 marca 2020

Miejska Biblioteka Publiczna zamknięta od 12 do 25 marca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zostaje zamknięta od 12 do 25 marca włącznie. Decyzja została podjęta zgodnie z zarządzeniami rządu oraz prezydenta Tychów w związku z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19.

- Prosimy o śledzenie naszych kanałów informacyjnych, ponieważ czas zamknięcia może ulec zmianie - czytamy w oficjalnym komunikacie.

W związku z powyższym nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane. Dla zbiorów Biblioteki Głównej będzie czynna wrzutnia do zwrotów, a przez katalog Integro będzie można zamówić zbiory do książkomatu.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia z udziałem publiczności zostają na ten czas odwołane. System biblioteczny w tym okresie działa co oznacza możliwość przedłużania zbiorów telefonicznie, mailowo lub przez katalog Integro.

Na wszystkie pytania czytelników będą odpowiadali bibliotekarze telefonicznie i mailowo od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

ar / tychy.info, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj