Reklama

Rozrywka

  • 7 marca 2015
  • 8 marca 2015
  • wyświetleń: 1251

Pokaz filmu na Dzień Kobiet w MCK

Za nami:

Miejskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie Panie wraz z Partnerami na pokaz niezwykłego filmu w reżyserii Clint Eastwood "Co się wydarzyło w Madison County" w ramach cyklu "W starym kinie".

Jeden z najsłynniejszych melodramatów ostatnich dekad. Fotograf National Geographic Robert Kincaid i gospodyni domowa z Iowa Francesca Johnson, nie spodziewają się, że ich życie wywróci się niedługo do góry nogami. Oboje nie oczekują już od niego zbyt wiele. Jednak po kilku dniach spędzonych razem nie będą chcieli stracić miłości, która nieoczekiwanie pojawiła się na ich drodze. Clint Eastwood (także za kamerą) i Meryl Streepw adaptacji bestsellerowej książki Roberta Jamesa Walkera o miłości, trudnych wyborach i ich konsekwencjach.Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 8 marca o godzinie 18.00. Wstęp wolny, należy jednak dokonywać rezerwacji miejsc pod numerem (32) 327-02-90.

BM / tychy.info

źródło: MCK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj