Reklama

Rozrywka

  • 19 lutego 2020
  • 7 marca 2020
  • wyświetleń: 2059

Spektakl „Czarne i Białe” Teatru pod Orzełkiem w Teatrze Małym

Za nami:

Teatr Mały zaprasza dzieci w sobotę, 7 marca na spektakl pt. „Czarne i Białe” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem.

W tym dniu odbędą się dwa przedstawienia (14.00 i 16.00), które poprzedzone będą specjalnymi warsztatami plastycznymi organizowanymi do spektaklu, o godzinie 12.30 i 15.00, w Pokoju Edukacji Twórczej zlokalizowanym w Teatrze Małym.

Scena Młodego Widza
7.03.2020 , godz. 14.00 i 16.00
Teatr Mały
Cena biletu: 20 zł /25 zł

„Czarne i Białe” to poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki - kłamczuchy , Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznajemy perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej.

Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

BM / tychy.info

źródło: Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj