Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 19 lutego 2020
  • 21 lutego 2020

Zespół Tabu zagra koncert w Underground Pub Tychy

Za nami:

W piątek, 21 lutego w Underground Pub w Tychach odbędzie się koncert zespołu Tabu. Początek występu o godzinie 20.00.Na koncercie usłyszycie muzyczny przekrój dotychczasowej twórczości oraz nowy materiał, który znalazł się na piątym studyjnym albumie SAMBAL! Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.

Zespół powstał w Wodzisławiu Śląskim w 2003 roku. W 2006 roku grupa wydała swój debiutancki album "Jednosłowo". 2009 to drugie wydawnictwo pt. "Salut". Następnie rok 2012 to jeden z najlepszych albumów zespołu - płyta "Endorfina". W 2015 roku wydali kolejny krążek pod nazwą "Meteory", a początek roku 2019 to najnowszy album "Sambal".

Tabu od wielu lat jest bardzo aktywny koncertowo, mają na swym koncie setki koncertów w każdym zakątku kraju. Sukces zawdzięczają na pewno swej porywającej wizji reggae, gdzie standardowe instrumentarium wsparte jest dynamiczną pracą sekcji dętej oraz charyzmą wokalisty Rafała Karwota.

Bilety w cenie 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu dostępne:

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.