tychy.info

Reklama

Rozrywka

  • 11 lutego 2020
  • 13 lutego 2020

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film "Bad Boy" w reżyserii Patryka Vegi. Już dziś kup bilet i zobacz historię o środowisku piłkarskim, nad którym góruje trójkąt miłosny. "Bad Boy" wejdzie na ekrany 20 lutego. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Reklama

Patryk Vega uwielbia prowokować widownię tworząc produkcje nie tylko kontrowersyjne, ale i niesamowicie popularne. Vega w przeszłości obnażył słabości policji ("Pitbull: Nowe porządki", "Pitbull: Niebezpieczne kobiety"), służb specjalnych ("Służby specjalne"), lekarzy ("Botoks") i polityków ("Polityka"). Teraz kontrowersyjny twórca wziął się za polską piłkę nożną. "Bad Boy" opowie o środowisku piłkarskim, nad którym góruje trójkąt miłosny. Dwóch braci (Maciej Stuhr i Antoni Królikowski), jedna kobieta (Katarzyna Zawadzka), a w tle kibicowskie gangi i skandale

Stadionowa mafia, kibole, ustawianie meczów, szemrani właściciele klubów, wielkie pieniądze i jeszcze większe przekręty - to wszystko widzowie znajdą w filmie "Bad Boy", który będzie miał premierę 20 lutego br.

Multikino właśnie uruchomiło przedsprzedaż biletów na weekend premierowy 20-23 lutego. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez http://www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu "Bad Boy" są wyłączone z rezerwacji.

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na nowy film Vegi

BM / tychy.info

źródło: Multikino

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj