Reklama

Rozrywka

  • 4 lutego 2020
  • 13 lutego 2020
  • wyświetleń: 2585

[FOTO] Pszczyńsko-tyski duet Chłodno rozgrzał Tramwaj Cafe

Duet, który powstał na przełomie ubiegłego lata i jesieni zagrał w minioną sobotę w wagonie cesarskim Tramwaj Cafe. Muzyka, którą zaprezentowali młodzi muzycy pochodzący z Pszczyny i Tychów rozgrzała publiczność, która z chęcią wsparła zespół w zbiórce środków na wydanie debiutanckiej płyty.

Chłodno w Tramwaj Cafe w Cieszynie - 08.02.2020.
Chłodno w Tramwaj Cafe w Cieszynie - 08.02.2020.


- Pierwszy raz przyszło nam grać w tak wyjątkowym i klimatycznym miejscu. Wszystko się zgadzało - od wystroju, przez pyszne jedzenie, aż po wspaniałych ludzi, zarówno właścicieli jak i gości. Pomimo chłodu na zewnątrz i w naszej nazwie, w Tramwaj Cafe zostaliśmy przyjęci bardzo ciepło - komentuje sobotni występ w Tramwaj Cafe wokalista i gitarzysta zespołu Chłodno Szymek Pałyz.

Ponad godzinne spotkanie z zespołem Chłodno było okazją do symbolicznego powrotu do radości i zabawy kojarzonych z letnimi wieczorami, które z czasem zmieniają się w melancholijny wydźwięk nieubłaganie następującej po lecie jesieni. - Nastrojowa muzyka zespołu Chłodno idealnie wpisała się w charakter tramwaju. Łączyła w sobie to co dalekie i bliskie. Cieszymy się bardzo, iż udało się nam choć trochę wspomóc realizację ambitnych planów zespołu Chłodno, który obiecał wrócić do Tramwaj Cafe jak tylko wyda swoją debiutancką płytę - komentują organizatorzy koncertu.

Chłodno w Tramwaj Cafe w Cieszynie - 08.02.2020.
Chłodno w Tramwaj Cafe w Cieszynie - 08.02.2020.

ar

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.