Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 25 lutego 2015
  • 23 maja 2015

"Dotknij Miłości" w Teatrze Małym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

Teatr Mały w Tychach zaprasza na spektakl Stephanie de Ratuld: "Dotknij Miłości", którego pokaz odbędzie się 22 i 23 maja o godzinie 18.30 w Pasażu Kultury Andromeda.

"Dotknij miłości" w wykonaniu zespołu Tychy Teatr, będzie już siódmym spektaklem w produkcji Teatru Małego, który na stałe wejdzie do repertuaru. Reżyserem jest Andrzej Maria Marczewski, dyrektor Teatru Małego. W spektaklu wystąpią: Jadwiga Andrzejewska - absolwentka wydziału aktorskiego łódzkiej PWSFTViT, aktorka z wieloletnim stażem, tyskiej publiczności znana m.in z roli Teresy w "Przed sklepem jubilera" oraz z prowadzenia "Kąpieli w dźwiękach gongów"; oraz Sławomir Żukowski - rysownik satyryczny, scenograf i publicysta, założyciel Teatru BELFEgoR, w którym jest reżyserem i aktorem.

Claire, która przeżyła śmierć kliniczną, to ktoś w rodzaju paranormalnej prognostki lub - jak kto woli - wróżki, cała rzecz dzieje się współcześnie w Paryżu, a gościem (i w pierwszej fazie akcji zagorzałym antagonistą) ezoteryczki jest polityk René, pisujący na co dzień pod pseudonimem (jak można domniemywać) wredne komentarze we francuskiej gazecie…


Cena biletu: 15 zł normalny, 10 zł na kartę stałego widza oraz ulgowy (leg. szkolne, studenckie, emeryci).

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.