tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 stycznia 2020
  • 23 stycznia 2020

Zimowe ferie w Multikinie z biletami za 14,90 zł!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Multikino zaprasza na filmowe ferie zimowe! Od 13 do 26 stycznia na najmłodszych kinomanów czekają na wielkim ekranie wspaniali bohaterowie i ich pełne przygód historie! Widzowie za bilety na filmy 2D przez cały tydzień zapłacą 14,90 zł!

Wizyta w kinie to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny - szczególnie podczas ferii zimowych. W tym roku w repertuarze Multikina znalazły się filmy, które przypadną do gustu każdemu - i to niezależnie od wieku! A to wszystko z biletami, które mają tę samą, stałą cenę - czyli 14,90 zł. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary.

Ferie zimowe to doskonały pretekst do wielu kinowych eskapad. Z początkiem stycznia na ekrany weszły dwie animacje: w „Urwisie" dzieci poznają przygody psiego łobuza, a w „Tajnych i fajnych" wejdą do świata międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Do kin powróci także rozmawiający ze zwierzętami „Doktor Dolittle". W tym pełnometrażowym filmie fabularnym wystąpił sam Robert Downey Jr., który jako tytułowy bohater ruszy na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu cudownego leku. Towarzyszyć mu będą oczywiście rozgadane zwierzaki. Do końca ferii najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć także animowane i pełne szalonych przygód filmy takie jak „Śnieżka i fantastyczna siódemka" (premiera: 27.01.2020r.) oraz hity z końca 2019 roku: „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie” oraz „Jumanji: Następny poziom”. W te ferie nikt w Multikinie nudzić się nie będzie!

Dodatkowo posiadacze karty Rodzina do kina mogą kupować barowe zestawy z 20% zniżką. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis.

Bilety na seanse filmowe można nabyć w kasie Multikina, na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną.

Zimowe ferie w Multikinie z biletami za 14,90 zł!

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj