tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 9 stycznia 2020
  • 30 stycznia 2020

Tablica specjałów w czechowickim Kombinat Bistro!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Szybki obiad w Kombinat Bistro w Czechowicach-Dziedzicach to idealny pomysł na przerwę w pracy, spotkanie z klientami, bądź też na chwilę spokoju po zabieganym dniu.

Tablica specjałów w Kombinat Bistro!


Menu stworzone przez naszego Szefa Kuchni Marcina Gacka stanowi doskonały wybór dla osób ceniących sobie czas i lubiących dobrze zjeść. Wszystkie nasze dania są tworzone od podstaw ze świeżych, sezonowych produktów od regionalnych dostawców, które zapewnią odpowiednią porcję energii na pozostałą część dnia.

Poza menu możemy pochwalić się tablicą specjałów, na której znajdziecie dania z różnych stron świata. Tablica charakteryzuje się tym, że propozycje na nie zawarte co tydzień są zmieniane i nigdy się nie powtarzają - tak więc w naszym bistro nie ma nudy.

Przygotowaliśmy dla Was promocję - w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 16:00 mamy dla Was -30% rabatu na całą tablicę specjałów!

Tablica specjałów w Kombinat Bistro!


Jeżeli jesteś ciekawy, co w danym dniu serwujemy na tablicy, to zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage'a: www.facebook.com/kombinatbistro/

Rezerwacje stolików tel. 886 599 433

Serdecznie zapraszamy!

Kombinat Bistro
ul. Legionów 83a
43-502 Czechowice-Dziedzice

Klub Muzyczny CHACHArnia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 722 60 38Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj