Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lutego 2015
  • 28 lutego 2015

Łąki Łan w Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Za nami:

Łąki Łan to zespół, który zrodził się na Jam Sessions w warszawskich klubach. Granie na żywo mają we krwi. Zespół zaprezentuje się tyskiej publiczności w sobotę, 28 lutego.

Klub Underground zaprasza na koncert zespołu Łąki Łan, który odbędzie się w sobotę, 28 lutego o godzinie 20.00. Bilety w przedsprzedaży można zakupić w cenie 35 złotych, a w dniu koncertu - 40 złotych. Rezerwacja: undergroundpub.tychy@gmail.com (w tytule "Rezerwacja Łąki Łan").Łąki Łan słynie z niesamowicie energetycznych koncertów. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.
Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in.: Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open'er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

Trzeci album grupy ukazał się 13 listopada 2012 r. nakładem EMI Music Poland.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Underground Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Underground Pub" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.