Reklama

Rozrywka

  • 3 grudnia 2019
  • 8 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2807

Od 6 do 8 grudnia Długie Mikołajki w Multikinie!

Za nami:

Od piątku, 6 grudnia do niedzieli, 8 grudnia w kinach sieci Multikino odbędą się Długie Mikołajki. W ciągu trzech dni najmłodsi kinomani będą mogli wybierać w propozycjach na bardzo udany familijny seans pełen emocji, śmiechu i widowiskowych scen. Widzowie posiadający kartę Rodzina do Kina w Multikinie zapłacą za bilet tyle, co dziecko.

Dla wielbicieli Disneya sieć Multikino przygotowała najnowszy megahit kultowego studia, czyli animowaną bajkę „Kraina lodu 2" z Anną i Elsą w roli głównej. Na dzieci czeka również kilka premierowych propozycji. „Śnieżna paczka"  od twórców filmów o Minionkach to przepięknie zanimowana komedia o pewnym lisie polarnym, który pragnie zostać najsłynniejszym... psim kurierem. Przy okazji starań natrafia na spisek nikczemnego Doktora Morsa. Takiego złoczyńcę trzeba pokonać! Na szczęście przyjaciele aż rwą się do pomocy! Z kolei w filmie „Ratujmy Florę" poznajemy historię dziewczynki oraz jej wyrośniętej przyjaciółki, czyli... tytułowej słonicy. To wzruszająca, zabawna opowieść o naprawdę nietypowej znajomości. Zaś „Młody renifer Alex" to niesamowicie prawdziwa opowieść o pewnym reniferze. Kamera śledzi jego narodziny, dorastanie i trwającą wiele miesięcy podróż przez skutą lodem tajgę. Czy będzie to idealny kandydat do ciągnięcia sań Świętego Mikołaja?

Ponadto w weekend Mikołajkowy 7 i 8 grudnia na Poranki w Multikinie zaprasza Mamba. Na najmłodszych kinomanów będzie czekała Basia - pięcioletnia dziewczynka znana wielbicielom kultowej serii książek. Tym razem Basia zmaga się z bałaganem, dodatkowymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie oraz przygotowuje się do Świąt. Dzięki Basi otoczenie wokół zmienia się na lepsze. Podczas pokazów animacji „Basia 3” na dzieci będzie czekał słodki poczęstunek.

W kinach sieci Multikino z kartą Rodzina do Kina wszystkim członkom rodziny przysługują bilety ulgowe. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Ponadto posiadacze karty Rodzina do Kina otrzymują także zniżkę w wysokości 20% na przekąski barowe oraz zabawki z Multishopa.

Dla wszystkich miłośników Anny, Elsy i reszty ekipy sieć Multikino przygotowała mikołajkowy prezent! Plakaty filmu GRATIS! Plakaty otrzymają rodziny, które kupią zestaw barowy „Kraina Lodu 2” z kartą Rodzina do Kina. Zapraszamy już od 6 grudnia po odbiór plakatów. Liczba upominków jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zaplanowania mikołajkowego seansu z ulubionymi bohaterami jak najwcześniej. Akcja obowiązuje przy zakupie zestawów w kasach kin.

Szczegółowy repertuar seansów filmowych na Długie Mikołajki w Multikinie od 6 do 8 grudnia znajduje się na stronie http://www.multikino.pl

Od 6 do 8 grudnia Długie Mikołajki w Multikinie!

BM / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj