Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 lutego 2015
  • 15 lutego 2015

Teatr zagra dla najmłodszych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Za nami:

W niedzielę, 15 lutego w Teatrze Małym odbędzie się wyjątkowy koncert z myślą o najmłodszych! Sonos Kwartet to muzycy znani dorosłej publiczności z licznych koncertów AUKSO, bowiem są członkami tej Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy. Przygotowana opowieść to połączenie muzyki, plastyki, ruchu, tańca i słowa.

historia pewnej melodii


Ubogi podwórkowy muzykant - choć jest samotny i niewiele posiada - nie traci pogody ducha, dopóki ma jego największy skarb - ukochaną melodię. Pewnej nocy zostaje ona jednak podstępnie skradziona. Nikt nie widział sprawcy, ale podejrzenia padają na czterogłowego smoka, który podobno grasuje w okolicy. Grajek postanawia go odnaleźć i pokonać. Wyrusza w drogę, prowadzony śladami melodii i radami napotkanych postaci. Kotka, babcia i dozorca starają się pomóc chłopcu, barwnie opowiadając o groźnym potworze…

Czas trwania sztuki wynosi 45 minut, po spektaklu - kwadrans spotkania z wykonawcami i prezentacja instrumentów muzycznych.

Cena biletu: 15 zł dzieci, 18 zł dorośli.

BM / tychy.info, źródło: Teatr Mały

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Teatr Mały

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Mały" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.