Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 10 lutego 2015

Zimowe Future Shorts!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Już w czwartek, 12 lutego o godzinie 19.00 w Klubie "Wilkowyje" MCK czeka nas zimowa odsłona festiwalu Future Shorts. Będzie to kolejna okazja do spotkania z krótkim kinem w całym bogactwie jego różnorodności.

flat


Nowy zestaw zawiera aż 9 filmów - poruszające dokumenty, zdumiewające fabuły, psychodeliczne teledyski. Prezentowane filmy gościły na najważniejszych festiwalach filmowych m.in. w Nowym Jorku, Festival de Cannes czy San Sebastian, gdzie zyskiwały uznanie jury i publiczności.

Powracającym motywem w filmach z zimowego zestawu jest przekraczanie granic wyobraźni. Spróbujemy tego, co niemożliwe. Będziemy surfować na dachach pociągów; dowiemy się, czy możliwe jest zniknięcie bez pozostawienia po sobie śladu; zgłębimy tajniki ludzkiej podświadomości; stworzymy na nowo utracone wspomnienia; będziemy „oglądać” muzykę, a nawet - uwierzymy w magię sztuczek magika - amatora, który wciąż mieszka ze swoimi rodzicami.

Wstęp wolny!

BM / tychy.info, źródło: MCK

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.