Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 26 stycznia 2015

Piątkowe premiery filmowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Już w najbliższy piątek na ekrany Multikina zawitają "Pingwiny z Madagaskaru" oraz premierowo do zobaczenie będzie "Ziarno prawdy"!

"Pingwiny z Madagaskaru" - Super szpiedzy nie rodzą się ot tak sobie, wykluwają się z jaj. Poznajcie historię najwspanialszych ptasich szpiegów wszechczasów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego. Ci elitarni tajni agenci łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr, którą dowodzi Agent Utajniony (moglibyśmy zdradzić jego prawdziwe imię, ale sami rozumiecie...). Razem stawią czoło doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce zniszczyć świat.
Najnowszy film twórców "Madagaskaru" to wielka przygoda Pingwinów, które odwiedzą Antarktykę, Wenecję, pustynię, Szanghaj, Nowy Jork i Kentucky. Podczas tajnej misji stawią czoło złemu naukowcowi, skosztują pysznych chrupek serowych i zrobią to, czego nie zrobiły żadne inne pingwiny."Ziarno prawdy" - W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Nagie ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone w miejscu publicznym. Sposób, w jaki pozbawiono ją życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

BM / tychy.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.