Rozrywka

  • 13 stycznia 2015
  • 25 stycznia 2015
  • wyświetleń: 1843

Dzwoneczek i bestia z Nibylandii

Od 16 stycznia w kinach sieci Multikino można zobaczyć "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" - film o pełnych magii przygodach wróżek z Przystani Elfów. Film można zobaczyć w ramach akcji "Rodzina leci do kina", czyli tańsze bilety na filmy familijne dla rodziców przy zakupie biletów ulgowych dla dzieci.

multikino


Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów.

Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu… Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.

lik / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj