Ogłoszenia Tychy Ogłoszenia Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Rozrywka

  • 26 września 2019
  • 5 października 2019

„Zuzanka i Utopce” - spektakl w wykonaniu Teatru Trip

Za nami:

W sobotę, 5 października o godzinie 16.00 zapraszamy najmłodszych widzów do Teatru Małego na interaktywny spektakl oparty na baśni Gustawa Morcinka pt. „O tym jak Zuzanka poszła w kumy do utopców”.

„Zuzanka i Utopce” - spektakl w wykonaniu Teatru T


Widowisko w zabawny sposób ukazuje, że „za serce nie płaci się złotem, lecz tylko sercem”. Baśń opowiada o losach sierotki Zuzanki, której los leży w rękach chytrego gazdy Kurzejki.  Wszystko się zmienia, kiedy na swojej drodze spotka Króla Utopców…

Przedstawienie ma charakter interaktywny. Główni bohaterowie, Utopce, po odnalezieniu wielkiego tomu baśni rozpoczynają niesforną zabawę w teatr. Tym samym, odgrywając scenki z baśni, tworzą teatr w teatrze. Dodatkowo, do teatralnej zabawy, w ciekawy sposób, angażują swoich małych widzów, czyniąc ich współautorami przedstawienia. Dzięki temu spektakl, za każdym razem ma niepowtarzalną teatralną atmosferę. Warto ją tworzyć i zarazem jej doświadczać. Zapraszamy.

Teatr Mały

5 października
Godzina 16:00
Bilety: 18 i 22 zł

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA