tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 28 listopada 2014

Bohaterska "Wielka Szóstka"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj

Za nami:

Od 28 listopada na ekrany kin sieci Multikino trafi komedia ze studia animacji Walta Disneya inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule - „Wielka Szóstka”.

„Wielka Szóstka” to pełna akcji i humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustaraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie
i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?

multikino


Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS. W ramach akcji „Rodzina do kina” Multikino i Radio ZET zapraszają rodziców z dziećmi do uczestniczenia w premierach filmów familijnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Również na seanse animacji „Wielka Szóstka”, od poniedziałku do niedzieli do godziny 17.00 rodzice z dziećmi mogą kupować bilety rodzinne i płacić za bilet tyle co dziecko.

lik / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Tychy" podaj